РЕКЛАМА В СУПЕРМАРКЕТАХ СІЛЬПО Й ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

ЗОВНІШНЯ<br />РЕКЛАМА
ЗОВНІШНЯ
РЕКЛАМА
ВИРОБНИЦТВО<br />РЕКЛАМИ
ВИРОБНИЦТВО
РЕКЛАМИ
ШИРОКОФОРМАТНИЙ<br />ДРУК
ШИРОКОФОРМАТНИЙ
ДРУК
РЕКЛАМА НА<br />ТРАНСПОРТІ
РЕКЛАМА НА
ТРАНСПОРТІ
ПОЛІГРАФІЯ
ПОЛІГРАФІЯ
ДИЗАЙН
ДИЗАЙН
РЕКЛАМА В<br />ІНТЕРНЕТІ
РЕКЛАМА В
ІНТЕРНЕТІ
+2

РЕКЛАМА В СУПЕРМАРКЕТАХ СІЛЬПО Й ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

УРА «Галицькі контракти» пропонує створення й трансляцію рекламних аудіо- та відеороликів у супермаркетах та торгових центрах Львова.

Пропозиція включає наступні напрямки:

Аудіореклама в торгових залах супермаркетів СІЛЬПО
Відеореклама в ТЦ ВАМ
Аудіореклама в галереях торгових центрів

Комбінуйте як завгодно ці можливості для найкращого інформування відвідувачів торгових центрів про ваші товари та послуги!

Аудіореклама в торгових залах супермаркетів СІЛЬПО у Львові

Аудіореклама в мережі супермаркетів - це оголошення, які транслюються у внутрішній радіомережі кожного магазина й супроводжують покупців у торговому залі при виборі товарів.

Тепер такі оголошення в супермаркетах можуть не тільки стосуватись інфраструктури магазина, а й рекламувати ваші товари чи послуги. За вашим бажанням це можуть бути не тільки оголошення, а й співані аудіоролики на зразок реклами на радіо.

Рекламне агентство «Галицькі контракти» на ексклюзивних умовах розміщує аудіорекламу в торгових залах мережі львівських супермаркетів СІЛЬПО:

вул.І.Виговського, 100
пр.Червоної Калини, 62
вул.Гетьмана Мазепи, 11
вул.Княгині Ольги, 106
вул.Б.Хмельницького, 214
вул.Шевченка, 385а (Рясне)
вул.Широка, 85
вул.Наукова, 35а
вул.Під Дубом, 7а (ТЦ «Forum Lviv»)
вул.Кульпарківська, 226б (ТРЦ «Victoria Gardens»)

Аудіореклама в торгових центрах має суттєві переваги перед іншими способами рекламування товарів та послуг:

Цей спосіб рекламування – дешевий. За великої прохідності покупців (згідно внутрішньої статистики львівської мережі СІЛЬПО прохідність складає в середньому 3000 осіб на добу в одному супермаркеті) вартість одного контакту є низькою.

Аудіореклама в СІЛЬПО всеохоплююча. Всі верстви населення купують продукти в СІЛЬПО. Серед вашої аудиторії будуть представники всіх вікових, соціальних та майнових груп. Аудіореклама в супермаркеті охопить всі групи населення за більшістю соціально-демографічних показників.

Аудіореклама в супермаркеті - чудовий фоновий спосіб рекламування. В середньому покупець супермаркета проводить в магазині близько півгодини. Зайнятий вибором товарів, він, тим не менше, слухає, чує, та не лишає без уваги почуте. Пасивне сприймання інформації ніколи не припиняється. Вас гарантовано почують.

Така реклама працює весь час. Покупці відвідують супермаркет і взимку і влітку; після роботи й у відпустці, протягом їх регулярних візитів вони обов’язково будуть чути вашу рекламу.

Відеореклама в ТЦ ВАМ

Рекламне агентство «Галицькі контракти» розміщує відеорекламу у торгових центрах ВАМ у м. Львові:

вул. Виговського, 100
вул. Б.Хмельницького, 214
пр-т Червоної калини, 62
вул. Широка, 85

Відеореклама у торгових центрах ВАМ - це відеоролики, які транслюються на моніторах біля кас супермаркетів СІЛЬПО. У кожному ТЦ розміщено 4-5 моніторів.

Відеореклама в супермаркетах має суттєві переваги перед іншими способами рекламування товарів та послуг:

Відеореклама в супермаркеті - чудовий фоновий спосіб рекламування. В середньому покупець супермаркета проводить в черзі біля кас близько 5-10 хв. Його увага зосереджується на рухливій картинці на моніторі. Отже, крім сприйняття інформації на слух, покупець отримує паралельно її візуалізацію.

Цей спосіб рекламування – дешевий. За великої прохідності покупців (згідно внутрішньої статистики львівської мережі СІЛЬПО прохідність складає в середньому 3000 осіб на добу в одному супермаркеті) вартість одного контакту є низькою.

Відеореклама в СІЛЬПО всеохоплююча. Всі верстви населення купують продукти в СІЛЬПО. Серед Вашої аудиторії будуть представники всіх вікових, соціальних та майнових груп.

Така реклама працює весь час. Покупці відвідують супермаркет і взимку і влітку; після роботи й у відпустці, протягом їх регулярних візитів вони обов’язково будуть бачити Вашу рекламу.

Аудіореклама в галереях торгових центрів м.Львова

Аудіореклама в галереях торгових центрів - це оголошення, які транслюються у внутрішній радіомережі торгового центру й супроводжують покупців у галереях торгових центрів при переході з одного магазину в інший. За вашим бажанням це можуть бути не тільки оголошення, а й співані аудіоролики на зразок реклами на радіо.

Рекламне агентство "Галицькі контракти" розміщує аудіорекламу в галереях наступних львівських торгових центрів:

ТРЦ «King Cross Leopolis»
ТРЦ «Victoria Gardens»
ТЦ «Opera Passage»
ТЦ «Роксолана»
ТЦ «Магнус»